Společnost Computer Media s.r.o. je ryze česká mediální společnost s historií 12 let na trhu, zabývající se produkcí v oblasti tištěných a elektronických médií. Jedním z hlavních segmentů společnosti je nakladatelství. Společnost vydává počítačovou literaturu, tituly z oblasti ekonomiky, marketingu, mediální komunikace, technické knihy, tituly pro volný čas, pro děti, leporela apod. Nezanedbatelnou část produkce nakladatelství představují učebnice pro základní a střední školy, z nichž mnohé nastavily standard v oblasti materiálů pro výuku daného předmětu. Mezi našimi autory jsou často špičkoví odborníci v dané oblasti. Ať už jsou to zaměstnanci korporátní sféry, učitelé, vysokoškolští pedagogové, nebo i psychologové, uznávaní lékaři či prestižní IT odborníci.

Společnost dále provozuje řadu internetových serverů, vlastními silami produkuje několik informačních systémů, produkuje velkoplošné tiskoviny a plakáty, výukové karty, elektronické knihy a média, apod.

Jednou ze samostatných divizí společnosti je i sekce Obecních zpravodajů. Protože se na zpravodaje v rámci této sekce specializujeme a máme zkušenosti, dokážeme nabídnout plnohodnotný personální a technologický servis sestávající se z grafiků, produkčních, obchodníků apod.

Díky dlouholeté nakladatelské zkušenosti, týmu specialistů, grafiků, korektorů a produkčních můžeme nabídnout obcím a městům komplexní servis ve zpracování, přípravě a tisku obecních novin a zpravodajů.